Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher маск грунда wave lorenz GOLD Simplex prodavam VANQUISH МЕТАЛОТЪРСАЧИ Spectrum tesoro miladinka nexus TEKNETICS пират mask врътка голден Minelab Майнлаб deus нишани nokta Coil kupuvam
 

 Знаещите да дадат мнение

Go down 
+2
pechkata
handjata
6 posters
АвторСъобщение
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyСря Сеп 25, 2013 11:34 pm

Колеги,
кое според вас е най-добре
F75,T2,ili AK soreks pro.
Чудя се кое от трите,че и Minelab Sovereign GT,
ми минава през ум.
И цените почти са еднакви.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:40 am

ГОЛДЕН МАСК - даже е на полвин цена от тези които си изброил...За тия пари можеш да вземеш два - на 8kHz и 18kHz...
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:47 am

И аз бих му препоръчал Пират щот е наполовина от цената на една маска и има доста предимства пред нея но колегата пита за съвсем друга техника.извинявай Работил съм малко със сорекс,има прилична дълбочина и добра дискриминация,на орудено също се справя,единствения недостатък е,че подсветката на дисплея не се изключва свети си постоянно и вечер едно,че се виждаш отдалеч второ ти свети в очите и е малко кофти за работа.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 9:43 am

И аз бих му препоръчал Пират щот е наполовина от цената на една маска написа:
Не знам да има Пират за 250лв. ...

и има доста предимства пред нея написа:
И кои са те...?

И за др. техники ги знаем 1 лев на 20-25см. и то с клизма...
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 1:04 pm

handjata написа:
Колеги,
кое според вас е най-добре
F75,T2,ili AK soreks pro.
Чудя се кое от трите,че и Minelab Sovereign GT,
ми минава през ум.
И цените почти са еднакви.
каквото и да взимаш не си давай парите за фишера
няма покритие на цената си
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 1:42 pm

Печка,стига сме спамили темата на колегата а слагай една стотарка в джоба(ще ти трябват да платиш обяда след тестовете),пали кофтора и идвай да си ги мерим след като си толкова убеден в силата на маската,пък чак тогава разтягай лакардий по форумите.Cool 
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:56 pm

pechkata написа:
ГОЛДЕН МАСК - даже е на полвин цена от тези които си изброил...За тия пари можеш да вземеш два - на 8kHz и 18kHz...
Колега,и Minelab Sovereign GT ли не пее пред маската.



Последната промяна е направена от handjata на Нед Сеп 29, 2013 12:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:10 pm

И между другото,колега pechkata,чета форума от доста време,
и гледам че си кръвен защитник на маската.
Та в това лошо няма,но ако реша да е маска,коя според тебе да е.
Виждам че има доста в момента
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 9:00 pm

handjata написа:
Колеги,
кое според вас е най-добре
F75,T2,ili AK soreks pro.
Чудя се кое от трите,че и Minelab Sovereign GT,
ми минава през ум.
И цените почти са еднакви.



Ако не се лъжа колега , ти имаше ф75 . От тези дето си изброил пробвай АК -то .
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 11:04 pm

Ако не се лъжа колега , ти имаше ф75 . От тези дето си изброил пробвай АК -то .[/quote]
Не, имах ф5 с нел торнадо
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 11:09 pm

LAV DJOI написа:
И аз бих му препоръчал Пират щот е наполовина от цената на една маска и има доста предимства пред нея но колегата пита за съвсем друга техника.извинявай Работил съм малко със сорекс,има прилична дълбочина и добра дискриминация,на орудено също се справя,единствения недостатък е,че подсветката на дисплея не се изключва свети си постоянно и вечер едно,че се виждаш отдалеч второ ти свети в очите и е малко кофти за работа.
Е това с подсветката определено през ноща ще е дразнещо.
Отпада като вариянт.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 11:34 pm

handjata написа:
LAV DJOI написа:
И аз бих му препоръчал Пират щот е наполовина от цената на една маска и има доста предимства пред нея но колегата пита за съвсем друга техника.извинявай Работил съм малко със сорекс,има прилична дълбочина и добра дискриминация,на орудено също се справя,единствения недостатък е,че подсветката на дисплея не се изключва свети си постоянно и вечер едно,че се виждаш отдалеч второ ти свети в очите и е малко кофти за работа.
Е това с подсветката определено през ноща ще е дразнещо.
Отпада като вариянт.
Ако това е проблема ще я направим да се включва и изключва Smile
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyЧет Сеп 26, 2013 11:54 pm

Да ама гаранцията отпада,а е рашан
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyПет Сеп 27, 2013 12:41 am

Да, ама гаранцията не отпада, защото базата за сглобяване за Европата е тук и гаранцията си важи с пълна сила. Сервиза за цяла Европа (до най-малкия детайл) е тук Wink
www.akadetectors.com
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyПет Сеп 27, 2013 8:55 am

handjata написа:
Да ама гаранцията отпада,а е рашан
Щом Хунтера казва значи е така той е официален представител за АКА в БГ...
И обърни внимание на Сорекс като вариант...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyПет Сеп 27, 2013 10:38 am

handjata написа:
И между другото,колега pechkata,чета форума от доста време,
и гледам че си кръвен защитник на маската.
Та в това лошо няма,но ако реша да е маска,коя според тебе да е.
Виждам че има доста в момента
До колкото разбрах си от Пловдивския край а там почвите са тежки и ще си добре със Голден маск 1 ...
Е чак пък "кръвен" не до том няма да се стигне ама като знам възможностите на идин детектор и чета неща за киото не е варно би трябвало да се реагира адекватно...
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyПет Сеп 27, 2013 9:55 pm

Ancient Hunter написа:
Да, ама гаранцията не отпада, защото базата за сглобяване за Европата е тук и гаранцията си важи с пълна сила. Сервиза за цяла Европа (до най-малкия детайл) е тук Wink
www.akadetectors.com
Е това не го знаех.
Добре е че има и тук нещо.
Може би следващия ще бъде АКА,а сега ще пробваме друго,
макар че това беше много добър вариант,но пък ние сме трима,
а апаратите стават 2:) 

Поздрави и късмет на колегите който помагатбира 
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Знаещите да дадат мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаещите да дадат мнение   Знаещите да дадат мнение EmptyПет Сеп 27, 2013 10:04 pm

До колкото разбрах си от Пловдивския край а там почвите са тежки и ще си добре със Голден маск 1 ...
Е чак пък "кръвен" не до том няма да се стигне ама като знам възможностите на идин детектор и чета неща за киото не е варно би трябвало да се реагира адекватно...[/quote]
От пазарджишкия край съм,и е добре когато колеги помагат.
Това което търсех не ме интересува да е най-дълбокото,
а да е приятно за работа,в смисъл леко,и спокоино,с добра
дискриминация.
Нооо,нали знаеш,винаги ще има и по-добро
Върнете се в началото Go down
 
Знаещите да дадат мнение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпрос към знаещите
» GM 1+HF - мнение
» мнение за ф4 и ф5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: