Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH mask Spectrum Майнлаб Simplex Coil GOLD kupuvam Fisher wave пират грунда miladinka nokta маск nexus tesoro нишани врътка Minelab prodavam МЕТАЛОТЪРСАЧИ deus lorenz TEKNETICS голден
 

 Каква е реакцията на случаино видели ви хора?

Go down 
+29
Трибал-М
стрела
ivanasen
nasko75
FELIX
solidi
petko_petkov
Джони
zempar
aiko
zaki83
DTELHO
paco
com1
топи
Magikman
adda333
sitalk
yaponetsa
sony147
vale
leo 1
ztec
pet1r90
stan960
PlovdivTrakiq
adminn
pgd
danio1978
33 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:03 pm

Колеги имам въпрос:Как реагират хората,били те овчари дървари ловджий и други,който случайно ви видят да си упражнявате хобито металдетектинг
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:09 pm

овчарите : ко копате тука ба , ловците: бате бягайте от тука да не стане беля , а повечето други хора: имали злато............
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:14 pm

По пътя Монтана - Видин : Спира кола и никат: Има ли тука има ли? Отговор: Не няма А те пак: По натам има едни дървета там вижте .... Smile
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:15 pm

при мен е най различно като пример:
О момчета за желязо ли търкате ние не не търсим монетки
Ква е тая машинка търси ли злато хахах
Някой пак с лошо да се махате че собственика на земята като дойде
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:23 pm

Бе лошо нема стига да не прайш некви бели в имота на човека-даже мое та викне некой ентусиаст да прослушаш двора на дедо му щото...................нали знаете-често ми се случва-не че и твойто и на тоя дето та вика съмнение е по малко от 50% за некаква реалност от иманета-Но по важното е че после по нашенски обичай завършваме историята на масата-те затуй обичам да ода по таквиз истории-щото завършват с ядачка и пиячка. :soif100: От туй може да си направиш сметка как те възприема нормалният Българин-пък за мнението на чернодрешковците с възел по тивито пет пари не давам. :Tir:
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:37 pm

не знам за вас но за мен е наи нервиращо като ме по-питат на колко метра хваща , мен бяс ме хваща ........ Very Happy
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:41 pm

Да колега и мен много ме дразни това и после като попитат "абе цветовете делили машината"и мен ме хващат бясовете
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:44 pm

ztec написа:
Да колега и мен много ме дразни това и после като попитат "абе цветовете делили машината"и мен ме хващат бясовете

а да за цветовете забравих Very Happy
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: каква ереакцията на случаино   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:52 pm

при мои срещи реакции наи различни има хубави но имах и такава викнаха по полиция телефон и ела да витиш после страх метъл та мина много време докато :yes: и сега вече е по на страх от срещи
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 9:57 pm

много колеги избягват всяка възможна среща с хора данеги видят случайно с апарата при мен тоя момент го няма често ми се случва напоследък дасе збласкам с колеги явно хобито е в разцвет има един първоначален момент на стъписване които бързо се преодолява и започва обмяна на инфо къде що излиzа мерене на машинки и разглеждане колкото до овчари и случайни хора тръгнали даси съберат дръвца ili kradnat ne6to ако несе изплашат мислейки те за горски ти дават инфо къде ходят колеги да търсят или направо ти викат тук несе търси е горе в нивата сме виждали да търсят
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 11:00 pm

Акосте гледали тази вечер новини сте видели гьрка-стачник които ни каза че неможем да отстояваме правата си.Един вид сме робски народ . Ей кипна ми кравта....... и после като се замислих че повечето хора в любимия ни форум са напьно инкогнито(скрити;.Си дадох сметка ;че борбата която започнаха лидерите ни ще бьде много дьлга или исключително кьса не даи боже. affraid
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 11:08 pm

Не се коси друже гърка както казаа по новините е 300милиарда е назад така че бедна Българийка и брат Черкезин ще я купят поне една 3та
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСря Фев 10, 2010 11:51 pm

Сигурно си прав братко.Ноличното ми мнение ;Демокрация и нелегалност това мирише на кумонизьм или яко набиван страх е докога така време е да вземем живота си в сопственните си рьце. ние сме тази малка Балгария.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyЧет Фев 11, 2010 12:02 am

Ето не виждаш ли 20годин са били нужни да започне да се заражда гражданско общество значи все пак не сме страдали хавая ..............ще каже Бат Бойко!!!!!
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyЧет Фев 11, 2010 12:05 am

А колкото до страха,който го е страх да се хваща за палците и да чака.....да го.......... секс
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyЧет Фев 11, 2010 2:10 am

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyЧет Фев 11, 2010 8:52 am

Аз съм имал срещи най-различни-овчари,кравари,козари,земеделци,кооператори,ловци,рибари,горски,случайни минувачи..
Да чукна на дърво,проблеми засега няма.С изключение веднъж,когато след сигнал дойдоха двама цивилни от полиция ,но им обяснихме,че това не е арх.обект.Дощли са ,щото наоколо имало трасе на нефтопровод,подземни кабели..затова били длъжни да проверят сигнала...Полафихме малко и тръгнаха.
Пастирите често ми помагат с инфо,ако не ми е познато мястото.Почти всеки път ги питам това,онова...А за това,че "...на колко метра хващал..?" си го има този въпрос всеки път.Или .."ела да проверим един двор..." търкане ,щото има.. мечта
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyЧет Фев 11, 2010 9:13 am

в повечето случаи хората са дружелюбни
дори някои проявяват доста интерес
даи викат да се пробвам да видя как става
обаче и малко да се осъмня в някои гледам да се исчеша от мястото щото при нас полиция са или колеги ама от наи лошите или са тъпи недоказали себеси комплексари
абе и в двата случая ще береш ядове
гадовете непознаваха и стария закон
и строшени машинки съм виждал
щото си им конкуреция
абе мислят се за феодали полиция
Върнете се в началото Go down
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyПет Фев 12, 2010 10:05 pm

А случвало ли ви се е някоя групичка цигани или някакви други субекти да са искали да ви вземат намереното или детектора
Върнете се в началото Go down
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyПет Фев 12, 2010 10:06 pm

Питам за да знам трябва ли да си взема някакво оръжие?
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyПет Фев 12, 2010 10:10 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyПет Фев 12, 2010 10:13 pm

yaponetsa написа:
danio1978 написа:
Питам за да знам трябва ли да си взема някакво оръжие?
На мен лично никога не ми се е случвало,ама с тия лопати които всички носим,едва ли ше ти се наложи оръжие.
Абе то така е ама трима четирима огладнели циганина с пищов по можеш ги уплаши :Tir:
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyПет Фев 12, 2010 10:21 pm

Обикновено хората са дружелюбни,любопитни,дажеса ни питали,насекомите ли унищожаваме с тези машинкиSmileНо съм имал случай,когато преди някои са правили табани в лозе,трима от селото дойдоха да работят по надолу,видяха ме,и на висок глас се заприказваха дали да дойдат да ме биятSmileПросто си разкопчах якето,да ми видят пистолета под мишницата.Та ефект си има.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyСъб Фев 13, 2010 7:36 am

Twisted Evil :fessee: бухахахах-елате повече
Върнете се в началото Go down
com1
Новобранец
Новобранец
com1



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? EmptyПон Мар 08, 2010 4:02 pm

В книгата на
Щедрин А. И., Осипов И. Н.
Металлоискатели для поиска кладов и реликвий

има специална глава посветена на "зрителите" ,а също така и засягат и въпроси относно безопасността. http://lib.qrz.ru/node/6455
Върнете се в началото Go down
 
Каква е реакцията на случаино видели ви хора?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» каква е тази монета и каква е стойността и
» хора помагаите
» БОГ И БОГОВЕТЕ СА БИЛИ ХОРА !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: