Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 9:08 am

И аз съм сигурен, че е Equinox е основно за плаж и че чакаме ъпдейт. Smile
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 9:10 am

Aurelius написа:
Не,не е-просто сме сигурни в едно,че Minelab Equinox 800 е наи-добрия избор за цената си, защото за първи път за дадена цена се предлага повече и то-доста повече...Браво на Minelab- чакаме software update за изчистване на бъговете и - все напред!

Cool super21 :yes:
търкане
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 9:15 am

Колега на дали ще присъствам,пак казвам-интересува ме мнението на хората които ежедневно работят с уреда,които ходят,намират и т.н. Не ме интересуват тестове и да си доказваме кое е по-по-най.Нищо няма да промени мнението ми за машината. написа:

Светли тези камъни бяха хвърлени у моята нива... стена

:yes:
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 11:55 pm

Ако с ъпдейта който се очаква в началото на септември се оправят някои от основните недостатъци мисля че тази машина щр застане на челно място и то за доста дълго време. Да не забравяме че се очаква и 12х15 сонда, и дано да поправят този бъг с изчерняването в определени почви.
Между другото апарати от първата серия която беше пусната работят коренно различно от следващите серии.
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 9:44 pm

Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 9:46 pm

Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 10:13 pm

https://www.minelab.com/eur/accessories-1/by-detector/equinox-series#sec321929
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 11:36 pm

denzel1 написа:
Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Не съм прочел, а им написах мейл в който ми отговориха че се пише ъпдейт който се очаква в края на лятото.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyЧет Авг 16, 2018 12:17 am

kronos555 написа:
denzel1 написа:
Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Не съм прочел, а им написах мейл в който ми отговориха че се пише ъпдейт който се очаква в края на лятото.

Блажени са вярващите Smile
Физиката е еднаква за всички включително и за Майнлаб. Има моменти когато ти се иска да направиш нещо, но не се получава (в случая убийството на едночестотните детектори).
За момента Майнлаб убиха само своя CTX3030 и нищо друго ! След дългото чакане на Еквинокса сега дълго се чака нов софтуер...
Имам един познат тестер на Майнлаб от Германия, до сега през него са минали 15 бр., в момента при него има 4 Еквинокса (изпратени са му през последните два месеца) и четирите работят различно т.е. са с различни софтуери и всеки си има своите недостатъци.
Най-фрапиращите са че две от машините не откъсват на големи сребърни и бронзови монети. Тия Еквинокси дето не очерняват дълбоките монети оцветняват здраво всеки пирон който е по-дълбоко от 10 см.
Германеца казва че на практика всички единични честоти са неизползваеми, от тях няма никаква полза, само на Multi Еквинокса работи прилично.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПет Авг 17, 2018 3:22 pm

Не е точно така, нокса работи много добре на 15 и 20кхц там не изчернява и дълбочината е добра, но съм съгласен че всяка работи по различен начин, например моята чува много добре големи монети от всякакъв метал както и примерно 10-15монети долепени, но някои по дълбоки сигнали ги изчернява много, точно това се надявам да поправят с новия софт.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПет Авг 17, 2018 9:43 pm

kronos555 написа:
Не е точно така, нокса работи много добре на 15 и 20кхц там не изчернява и дълбочината е добра, но съм съгласен че всяка работи по различен начин, например моята чува много добре големи монети от всякакъв метал както и примерно 10-15монети долепени, но някои по дълбоки сигнали ги изчернява много, точно това се надявам да поправят с новия софт.
Владо ти го каза много точно, няма еднакво работещи еквинокси, просто ти си късметлия с твоя.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПет Авг 17, 2018 10:17 pm

За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСъб Авг 18, 2018 5:46 pm

Golden Mask написа:
kronos555 написа:
denzel1 написа:
Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Не съм прочел, а им написах мейл в който ми отговориха че се пише ъпдейт който се очаква в края на лятото.

Блажени са вярващите Smile
Физиката е еднаква за всички включително и за Майнлаб. Има моменти когато ти се иска да направиш нещо, но не се получава (в случая убийството на едночестотните детектори).
За момента Майнлаб убиха само своя CTX3030 и нищо друго ! След дългото чакане на Еквинокса сега дълго се чака нов софтуер...
Имам един познат тестер на Майнлаб от Германия, до сега през него са минали 15 бр., в момента при него има 4 Еквинокса (изпратени са му през последните два месеца) и четирите работят различно т.е. са с различни софтуери и всеки си има своите недостатъци.
Най-фрапиращите са че две от машините не откъсват на големи сребърни и бронзови монети. Тия Еквинокси дето не очерняват дълбоките монети оцветняват здраво всеки пирон който е по-дълбоко от 10 см.
Германеца казва че на практика всички единични честоти са неизползваеми, от тях няма никаква полза, само на Multi Еквинокса работи прилично.
:bienvenue Нека първо чуем мнението относно горепосочените проблеми на Екинокса ( главната причина за тези проблеми ) на всепризнатия експерт ОМД - Анонимния бабо , после и аз ще повърна нещо скромно по въпроса стига
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 19, 2018 8:34 pm

Какво да ти напиша приятелю ? Закачи един осцилоскоп на TX и ще видиш сам, мини през всички програми за търсене и ще пукнеш от смях какво точно се променя. С това няма как да се реализира убийството на едночестотните детектори. Също и поне аз не виждам с какво може да се подобри този плажен детектор. За плаж става и това е всичко.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 19, 2018 9:56 pm

OMD Detectors написа:
Какво да ти напиша приятелю ? Закачи един осцилоскоп на TX и ще видиш сам, мини през всички програми за търсене и ще пукнеш от смях какво точно се променя. С това няма как да се реализира убийството на едночестотните детектори. Също и поне аз не виждам с какво може да се подобри този плажен детектор. За плаж става и това е всичко.

Колега дай допълнително информация конкретно. Някакви цифри за какво говориш? Нека стане ясно на всички.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 19, 2018 10:09 pm

Гледам всеки дава мнение и ръси глупости, като поработите пет шест месеца с апарата ще ви станат ясни някои работи. Само ще кажа че за момента само ака инттоник може да пребори нокса( тествано и проверено) Тази машина работи абсолютно спокойно и усилена до край на места където всичките ми машини до сега не са работили както трябва, но за това се иска познаване на почвите и избиране на подходящия алгоритъм за даденото място.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 8:53 am

kronos555 написа:
Гледам всеки дава мнение и ръси глупости, като поработите пет шест месеца с апарата ще ви станат ясни някои работи. Само ще кажа че за момента само ака инттоник може да пребори нокса( тествано и проверено) Тази машина работи абсолютно спокойно и усилена до край на места където всичките ми машини до сега не са работили както трябва, но за това се иска познаване на почвите и избиране на подходящия алгоритъм за даденото място.

Колко е числото на почвата, ако е Макс. 68 ми е ясно.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 5:09 pm

vanbg написа:
За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво. ( зле ) :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 5:27 pm

OMD Detectors написа:
Какво да ти напиша приятелю ? Закачи един осцилоскоп на TX и ще видиш сам, мини през всички програми за търсене и ще пукнеш от смях какво точно се променя. С това няма как да се реализира убийството на едночестотните детектори. Също и поне аз не виждам с какво може да се подобри този плажен детектор. За плаж става и това е всичко.
Бъдете по-конкретен , моля ...и не ми се измъквайте като МОКРА ВРЪВ с тези общи приказкиии...
Сичките ,, експерти " почнахте да се ИЗСУЛВАТЕ от шамарите като български европишманполитици :mdr97:
Аудиторията очаква да чуе мнението ви за спектралния анализ на излъчването на Екинокса ( барем направи копи пейст от некой реномиран форум ) и също така анализ на софтуера му от гледната точка на теория на сигналите и информациятааа .Така може екипът на Минелап , който е разработил тази иначе съвсем нелоша бандурка , да ви покани, о АНОНИМНИ , за да отстраните някои пропуски на екипа бабо
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 5:32 pm

Рис написа:
vanbg написа:
За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво. :mdr97:

Ти като си толкова отворен ела с детектор който да ги бие.
Носиш по съборите една торба камъни и се мислиш за голямата работа.
За последен път ти казвам просто не си слагай ху. там където не трябва . Не се закачай на моите постове , ще береш ядове.
Поемам критика само от хора професионалисти и разбиращи от детектори .
Кой си ти бе Сир / обратното на Рис / или Вонйов.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 6:01 pm

vanbg написа:
Рис написа:
vanbg написа:
За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво. :mdr97:

Ти като си толкова отворен ела с детектор който да ги бие.
Носиш по съборите една торба камъни и се мислиш за голямата работа.
За последен път ти казвам просто не си слагай ху. там където не трябва . Не се закачай на моите постове , ще береш ядове.
Поемам критика само от хора професионалисти и разбиращи от детектори .
Кой си ти бе Сир / обратното на Рис / или Вонйов.
Няма да споря с теб с приказки . Ще домъкна леко модифицирана Маска 1 , работеща на 13,6 килохерца и ще видиш къде зимуват раците...
Друго - нека не забравяме , че интернет е ВИРТУАЛНА реалност и една от целите му е хората да се дзверят в тази реалност , за да не обръщат внимание в какъв коптор живеят... и да спорят за незначителни нещица , и ( конкретно за българите, дето са кибритлии и злобни ) да се намразват допълнително и да се ловят за пищовите по най-малкия повод:Tir:
Аз писах , щото един пост бе пуснат - Сря Авг 15, 2018 3:17 pm
Ти обаче дипломатично си замълча след този пост... или поне не бе агресивен... причината я знаем, разбира се...
Нищо ново под слънцето... и по отношение на Екинокса , и в човешките отношения...



Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 7:18 pm

Войнов , как да го сравнявам Маинлаб Екуинокс с твоя детектор като ти сам се буташ където не трябва.
Говорим за мултифункционален апарат който е случайно и противоводен - поне до 3 м. Ще ги сравним и на края ще ги потопим във водата да видим и там как ще се представят.
Нали това искаш , да си конкурент на този металдетектор , пропускаш че това не е само тояга за размятане.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСъб Авг 25, 2018 10:46 pm

Войнов като намеря време ще ти обясня какво имам в предвид в по-горният пост.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 26, 2018 10:31 am

Като мериш TX-са нищо няма да видиш на RX-са се случват чудесата...
Всеки метал отразява различна честота - там е играта в обработването на сигнала...



търкане
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 26, 2018 12:29 pm

OMD Detectors написа:
Войнов като намеря време ще ти обясня какво имам в предвид в по-горният пост.
Чакам бабо
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 16 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Minelab Equinox 800 - лятна промоция
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: