Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyВто Авг 07, 2018 6:26 pm

vasilio написа:
добра  машинка нооо.....май морскат вода не и понася
https://i.servimg.com/u/f91/19/90/16/38/38702110.jpg

Незнам дали не е нормален конденз. Едно време имах подводна камера Кодак и тя се изпотяваше при дигиталния дисплей и след това се оправя.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyВто Авг 07, 2018 9:51 pm

Aurelius написа:
Да, ама НЕ!!!
във какъв смисал /да ама не /нете разбиам
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyСря Авг 08, 2018 1:22 am

Казано е относно твърдението, че морската вода не му понася..Е, понася на моя Equinox 800 и на много други. Този детеkтор е перфектен за плажа-на брега и във водата-имам само хубави думи за казване относно това,как се представя тук на Западния бряг на USA. Може би твоя Еquinox 800 е глътнал вода-случва се вероятно и е болно да се случи точно на тебе(мене, когото и да е било....). Как Minelab реагира в твоя случаи? Виждам, че го няма в колекцията ти от детектори-разочарован ли си?
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyСря Авг 08, 2018 9:33 pm

Aurelius написа:
Казано е относно твърдението, че морската вода не му понася..Е, понася на моя Equinox 800 и на много други. Този детеkтор е перфектен за плажа-на брега и във водата-имам само хубави думи за казване относно това,как се представя тук на Западния бряг на USA. Може би твоя Еquinox 800 е глътнал вода-случва се вероятно и е болно да се случи точно на тебе(мене, когото и да е било....). Как Minelab реагира в твоя случаи? Виждам, че го няма в колекцията ти от детектори-разочарован ли си?
На колега е за това не е вписан в моята графа но имам наблодение и не е лош апарат преди няколко месеца на конкурс друг познат спечели подобен във Валенсиа и на второто излизане глътна вода предполагам че случаиност
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyЧет Авг 09, 2018 1:02 am

Вероятно е така, защото няма оплаквания за вода в елеkтрониката за разлика от CTX3030. Аз имах CTX3030 и още на първото потапяне в Черно море краи Варна пое вода и беше неизползваем за времето на цялата ми ваканция в Родината. Добре, че имах един White's Surf PI Dual Field за резервен, че този апарат спаси положението.... Сигурно има Equinox 800 поели вода, но не са много. За сега-браво на Minelab. Ще очакваме тестовете на хилядолетието за различни модели металотърсачи, за да видим накрая кой-кой е!бира
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyСъб Авг 11, 2018 1:32 am

Ако с новия софт( края на август) поправят някой от бъговете мисля че този апарат няма да има конкуренция, дано да по скоро пуснат и голямата антена.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 11:28 am

kronos555 написа:
Ако с новия софт( края на август) поправят някой от бъговете мисля че този апарат няма да има конкуренция, дано да по скоро пуснат и голямата антена.

На почва с фаза над 80 го няма, дори Fisher F75 + го пребива. Подготвяме тестове на такъв полигон Октомври И нека всеки който иска да види на живо нещата да заповяда.
Между другото това е поредната седмица, когато ходя за самородно злато в планини, където земята постоянно е 85, така че не си мислете, че това са само камъни. Има цели планини с такава минерализация в България.
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 1:10 pm

по нашия планински край фазата на почвата е над 80 .какво са ти впечатленията кои монетар се държи най добре на фаза 80-85.
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 3:02 pm

mdetectors.bg написа:
Между другото това е поредната седмица, когато ходя за самородно злато в планини, където земята постоянно е 85, така че не си мислете, че това са само камъни. Има цели планини с такава минерализация в България.

Между другото,с какъв апарат търсиш самородното злато при тази минерализация?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 5:14 pm

Между другото,с какъв апарат търсиш самородното злато при тази минерализация? написа:

Много добър въпрос...
Да с такава голяма минерализация се справя само пулса и се копае всичко - то не може да е на дълбоко при големите числа на грунда...
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 5:16 pm

Днес Екуинокса се запозна с почва 88-90 GB. и трябва да ви кажа че се представи много добре.Не вярвах че има такава земя - беше си почва с малко камъни. Ще излезне че през камъните му е трудно но в такава почва е много добре. Един от сигналите беше на 25 см. и леко го очерняше което си е супер.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 5:31 pm




Хубаво е след всяка една настройка да се завършва със ноис канал за да работи апарата коректно...


Върнете се в началото Go down
odins-
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 8:58 pm



Minelab Equinox vs GPX4500 on 2.8 gram nugget
Върнете се в началото Go down
judoka
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 10:48 pm

Колеги предлагам в раздела за Екуинокс да пишем само хора които ползваме този уред.Наблюдения,тестване на различни настройки,предимства и недостатъци.Затова се регистрирах за да намеря съмишленици,да науча нещо ,да си помагаме.Омръзна ми да чета глупости и тъпи сравнения от хора които дори не притежават уреда.Като в селската кръчма,всеки си хвали стоката и на всеки коня тегли повече от другите.От днес до Коледа да се опитвате да ми покажете ,че уреда не става,пак няма да го заменя с друг.Това ми харесва и това ще си ползвам.Затова нека да разискваме важните неща,а не на колко хваща левче или гърненце.Всичко е късмет.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 10:52 pm

satir написа:
mdetectors.bg написа:
Между другото това е поредната седмица, когато ходя за самородно злато в планини, където земята постоянно е 85, така че не си мислете, че това са само камъни. Има цели планини с такава минерализация в България.

Между другото,с какъв апарат търсиш самородното злато при тази минерализация?

Xp deus ... не само самородно злато, но и метеорити.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 10:58 pm

judoka написа:
Колеги предлагам в раздела за Екуинокс да пишем само хора които ползваме този уред.Наблюдения,тестване на различни настройки,предимства и недостатъци.Затова се регистрирах за да намеря съмишленици,да науча нещо ,да си помагаме.Омръзна ми да чета глупости и тъпи сравнения от хора които  дори не притежават уреда.Като в селската кръчма,всеки си хвали стоката и на всеки коня тегли повече от другите.От днес до Коледа да се опитвате да ми покажете ,че уреда не става,пак няма да го заменя с друг.Това ми харесва и това ще си ползвам.Затова нека да разискваме важните неща,а не на колко хваща левче или гърненце.Всичко е късмет.

Колега тъкмо ще имаш възможността да разучиш допълнително металотърсачът и да участваш в паралелни тестове на събора на първи септември в Старозагорски бани https://www.imperio.biz/t10914-topic#122248

Точно затова ще направиме тези тестове за да се видят нещата, а не само да се пишат халюцинации по форумите. Smile
Върнете се в началото Go down
judoka
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyНед Авг 12, 2018 11:31 pm

Колега на дали ще присъствам,пак казвам-интересува ме мнението на хората които ежедневно работят с уреда,които ходят,намират и т.н. Не ме интересуват тестове и да си доказваме кое е по-по-най.Нищо няма да промени мнението ми за машината.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 12:13 am

judoka написа:
Колега на дали ще присъствам,пак казвам-интересува ме мнението на хората които ежедневно работят с уреда,които ходят,намират и т.н. Не ме интересуват тестове и да си доказваме кое е по-по-най.Нищо няма да промени мнението ми за машината.

И аз точно това викам мене ме интересуват мнения на хора, които ползват металотърсачи и го вземам постоянно. Когато обаче си с един металотърсач на определено място нямаше с какво да го сравниш. Затова се правят тестовете и то паралелни тестове.
Не знам защо си решил че някой иска да промени мнението ти самия аз продавам Equnox Smile https://www.shop.imperio.bg/minelab-metalotarsachi
Просто Вчера имах възможност да се засека с един мой приятел с този металотърсач. Направихме паралелни тестове на супер минерали здравната планина, на която бяхме. Определено той знае как да си настрои металотърсача и определено и двамата бяхме доста разочаровани от резултата затова написах и моето мнение, а за да не съм голословен ще направиме и тестове с повечко хора към Пловдив, но на тежка земя.
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 2:16 pm

Колега, тази тема така се е развила, защото беше направена дори, когато нямаше нито един уред Еквинокс в България. Как да пишат тогава собственици само в нея Smile Ако имаш въпроси си отвори друга тема с конкретен въпрос и все някой ще ти отговори. Имай предвид, че ти каквото искаш да четеш или чуеш другите може да не ги интересува много. Затова създай тема с твои критерии и въпроси или чети/пиши като другите тук Smile
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 5:22 pm

Вие си играете с малки камъчета , вижте хората с какви правят тестове.

Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 8:48 pm

vanbg написа:
Вие си играете с малки камъчета , вижте хората с какви правят тестове.


Това е "въздушен тест" камъка няма никакво значение, този тест може да се направи с всеки апарат.Колкото засича въздушно толково и през този камък.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 8:57 pm

vanbg написа:
Вие си играете с малки камъчета , вижте хората с какви правят тестове.


Този тест е абсолютно безсмислен. Метала трябва да се движи заедно с камъка а най-добре е ако нещата са наистина в земята и да се движи сондата максимално близо до това което се случва при истинско търсене.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 10:21 pm

Когато се чете текст , му казват четете между редовете .
А когато гледате видео , гледайте внимателно защото виждате това което искате а не някои подробности.
За съжаление ще ме разберат само някои колеги с Екуинокси.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyПон Авг 13, 2018 11:38 pm

vanbg написа:
Когато се чете текст , му казват четете между редовете .
А когато гледате видео , гледайте внимателно защото виждате това което искате а не някои подробности.
За съжаление ще ме разберат само някои колеги с Екуинокси.

Аааааа, това е тайно общество, подобно на организациите на собственици на Ситроен cheers Този тест е пълна скръб.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Металотърсач Minelab Equinox - Page 15 EmptyВто Авг 14, 2018 7:01 am

Не,не е-просто сме сигурни в едно,че Minelab Equinox 800 е наи-добрия избор за цената си, защото за първи път за дадена цена се предлага повече и то-доста повече...Браво на Minelab- чакаме software update за изчистване на бъговете и - все напред!
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 15 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Minelab Equinox 800 - лятна промоция
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: