Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Разрешителен режим за металотърсачи

Go down 
+12
N@SKO
Nexus metal detectors
toprac
drujba6
fides
peneff72
adminn
topones
vasilio
mdetectors.bg
vanbg
colin96
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 07, 2016 6:37 pm

toprac написа:
Каква федерация ви гони нали са групичка от 15 хейтъра които ръсят л..на по всички форуми как мислите ще застанат тези хора с имената и присъдите си да защитават хобито ?

В грешка си, хейтърите са 4-5 човека, но с по 5 ник-а във форум !

Що е това хейтър :
http://www.dw.com/bg/%D1%85%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8/a-15319153
Хейтърите: комплексирани нещастници
"Хейтъри" - така ги наричат в интернет. Става дума за потребителите, които оставят след себе си дълбока, кална бразда от омраза. Техните фалцетни крясъци свидетелстват за две неща: комплексарщина и необразованост.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 07, 2016 6:53 pm

Аз съм обеден, че част от тях ще се чатнат, че неможе да се излагат заради един човек, който в същото време преди ги плюеше ..., но нали знаете, че шило в торба не стои.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 07, 2016 7:29 pm

Golden Mask написа:
toprac написа:
Каква федерация ви гони нали са групичка от 15 хейтъра които ръсят л..на по всички форуми как мислите ще застанат тези хора с имената и присъдите си да защитават хобито ?

В грешка си, хейтърите са 4-5 човека, но с по 5 ник-а във форум !

Що е това хейтър :
http://www.dw.com/bg/%D1%85%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8/a-15319153
Хейтърите: комплексирани нещастници
"Хейтъри" - така ги наричат в интернет. Става дума за потребителите, които оставят след себе си дълбока, кална бразда от омраза. Техните фалцетни крясъци свидетелстват за две неща: комплексарщина и необразованост.


Тези пет човека каквото и нареди хореографа това правят....... Shocked Laughing Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyНед Окт 09, 2016 7:01 pm

Ето тази експедиция е едно начало на диалог с институциите за уреждане на статута на търсачите в България.

https://www.imperio.biz/t10339-topic#117937
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПон Окт 10, 2016 10:50 am

Тези пет човека лаят и прюят от години, а нещата не стават с плюене, а с говорене и обсъждане.
Те нека си плюят, а като променят закона без да има представител на търсачите ще хлъцнат.
Има една подробност обаче, тези не са тъсачи отдавна, а са само търговци на всичко ...
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПон Окт 10, 2016 9:46 pm

Известните на нас VIP "търсачи" излезе че са продавачи
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 9:57 pm

Ние се караме помежду си, а в това време се обсъжда промени в закона. Имаме метакдетектинг гражданска федерация, която я няма в това обсъждане. Да не стане мяууу ... и хората да питат след това ама защо ...
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 10:41 pm

От април 2016 г.федерацията по металдетектинг не предприема никакви стъпки по въпроса макар и неадекватни и тъкива няма.В момента са важни клипове и полигони закона ще ги изчака. Търсачите трябва да и поискат сметка за това бездействие .Маи вече е късно за каквото и да е.
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:13 pm

Боже,боже...на къде отива металдетектинга в България,боже?
Който ме познава ще потвърди,че бях първия който помисли за обединение на всички които практикуват това хоби.Много преди да се появи федерацията.
Уви, още тогава когато организирах първата сбирка в Пазарджик останах разочарован.
Всички бяха под страх и чакаха какво ще стане....нищо не стана.Събрахме се една шепа народ.
След време се регистрира федерацията.Зарадвах се защото идеята ми намери своето решение.Станах член и винаги съм я защитавал докато в един момент ръководството не реши водено от лични облаги да вкарва хобистите в политиката.Това ми дойде в повече и напуснах редиците й.
След това дойде новото летоброене когато се учреди бургаския клуб.Тъй като там се оказа,че всички са ,,ние можещите,водени от незнаещите"с времето изместиха и извзеха ръководството на федерацията и всичко се обезличи.Започна да тече една помия по форумите където вече не искам нито да пиша нито да давам съвети.Само се чудя как можаха пък точно в Бургас да се пръкнат толкова можещи?Всички други са мишки, невежи и всеки апарат трябва да бъде пречупен през призмата на бургаската почва.
В момента се всява конфронтация на всички нива между колегите.Започвам да се замислям,че всички подстрекатели са интегрирани куки.Защо е нужно това разцепление точно сега когато имаме най-голяма нужда от обединение федерацията е тази която започна да се самоизолира и капсулира.
Омръзна ми да пиша.Аз определено вече съм единак.На всички колеги желая много здраве и късмет.Всичко друго следва тези две неща.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:30 pm

Много си прав колега "satir" , и аз съм им писал за вредите от разединението , но ме оплюха и то Бургаската група.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:38 pm

satir написа:
Боже,боже...на къде отива металдетектинга в България,боже?
Който ме познава ще потвърди,че бях първия който помисли за обединение на всички които практикуват това хоби.Много преди да се появи федерацията.
Уви, още тогава когато организирах първата сбирка в Пазарджик останах разочарован.
Всички бяха под страх и чакаха какво ще стане....нищо не стана.Събрахме се една шепа народ.
След време се регистрира федерацията.Зарадвах се защото идеята ми намери своето решение.Станах член и винаги съм я защитавал докато в един момент ръководството не реши водено от лични облаги да вкарва хобистите в политиката.Това ми дойде в повече и напуснах редиците й.
След това дойде новото летоброене когато се учреди бургаския клуб.Тъй като там се оказа,че всички са ,,ние можещите,водени от незнаещите"с времето изместиха и извзеха ръководството на федерацията и всичко се обезличи.Започна да тече една помия по форумите където вече не искам нито да пиша нито да давам съвети.Само се чудя как можаха пък точно в Бургас да се пръкнат толкова можещи?Всички други са мишки, невежи и всеки апарат трябва да бъде пречупен през призмата на бургаската почва.
В момента се всява конфронтация на всички нива между колегите.Започвам да се замислям,че всички подстрекатели са интегрирани куки.Защо е нужно това разцепление точно сега когато имаме най-голяма нужда от обединение федерацията е тази която започна да се самоизолира и капсулира.
Омръзна ми да пиша.Аз определено вече съм единак.На всички колеги желая много здраве и късмет.Всичко друго следва тези две неща.

Проблема на Бургазлерията, е че в тяхното примитивно съзнание идеята за бизнес е основана на осиране и оплюване на който и каквото дойде с цел те и техните дрънкулки да блеснат.
Не си дават сметка обаче, че изпражненията плющят на всички посоки и никой не остава на сухо. Цяла България направиха за смях и съжаление.

А народа е казал - Който копае гроб другиму сам пада в него.

Къде си бре дядо Алеко да видиш великия Бай Ганъо потънал в сянка и забвение.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:39 pm

vanbg написа:
Много си прав колега "satir" , и аз съм им писал за вредите от разединението , но ме оплюха и то Бургаската група.

Имеет си хас - казват руснаците..... Laughing
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:58 pm

Георги Чаушев написа:
vanbg написа:
Много си прав колега "satir" , и аз съм им писал за вредите от разединението , но ме оплюха и то Бургаската група.

Имеет си хас - казват руснаците..... Laughing



Две убав нема - балканска поговорка.
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 4:38 am

Това е типичен български синдром.Всички в тази държава като индивидуалност сме златни,нокогато трябва да се прави колектив сме на боклука фурдата.Всеки претендира за лидерство,всеки е с претенции за всезнаещ и всеможещ и настъпва разцепление.Вижте колко алтернативни организации се създадоха от политиката та до църквата.Това качество е заложено в чипа ни и няма оправия.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 9:16 am

satir написа:
Това е типичен български синдром.Всички в тази държава като индивидуалност сме златни,нокогато трябва да се прави колектив сме на боклука фурдата.Всеки претендира за лидерство,всеки е с претенции за всезнаещ и всеможещ и настъпва разцепление.Вижте колко алтернативни организации се създадоха от политиката та до църквата.Това  качество е заложено в чипа ни и няма оправия.

Най-лошото, е че накрая хората говорят в множествено число ... защото има поговорка, че когато се бориш със свиня, няма начин да не се изкаляш!
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 12:02 pm

adminn написа:
satir написа:
Това е типичен български синдром.Всички в тази държава като индивидуалност сме златни,нокогато трябва да се прави колектив сме на боклука фурдата.Всеки претендира за лидерство,всеки е с претенции за всезнаещ и всеможещ и настъпва разцепление.Вижте колко алтернативни организации се създадоха от политиката та до църквата.Това  качество е заложено в чипа ни и няма оправия.

Най-лошото, е че накрая хората говорят в множествено число ... защото има поговорка, че когато се бориш със свиня, няма начин да не се изкаляш!

Народната мъдрост е изкривена и сега звучи така;

Хората по паспорта посрещат и по Бургас изпращат..... Laughing
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 3:55 pm

Струва ми се в последно време и с последните постове по различни теми, че съм в един друг форум. И който поради причините по долу аз (а и други колеги) ,  почти спряха да посещават.  Имам просто един апел към всички. Нека да пишем по темите, и да спрем да се обсъждаме един с друг, да спрем да се оплюваме, защото  и тук нещата тръгват на недобре. Просто това не води до нищо хубаво. Съжалявам, че в момента и аз не съм по темата.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 5:38 pm

colin96 написа:
Струва ми се в последно време и с последните постове по различни теми, че съм в един друг форум. И който поради причините по долу аз (а и други колеги) ,  почти спряха да посещават.  Имам просто един апел към всички. Нека да пишем по темите, и да спрем да се обсъждаме един с друг, да спрем да се оплюваме, защото  и тук нещата тръгват на недобре. Просто това не води до нищо хубаво.  Съжалявам, че в момента и аз не съм по темата.

Колега пропускаш нещо важно.
Тука не става дума за оплюване, но за факта че другите "колеги" с поведението си може да причинят забрани и ограничения за привържениците на хобито.
Кой държавник ще защити интересите на хора които не разбират какви са им интересите на първо място?
Докато не спрат да хапят и да лаят и вземат, че седнат да разговарят като нормални хора не виждам как управляващите ще ни вземат на сериозно. А и за какво?
Бургазлерията са издигнали собствените си интереси над интересите на всички останали и заслужават всеки укор за това.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 5:43 pm

Че тя тази федерация от години не е на търсачите а на определен кръг хора , те формираха днешното и реноме и я облякоха във тези жалки и смешни дрехи. Все пак постигнаха това че във много западни форуми и фейсбук групи я наричат "Театралната организация" тоест разсмива и забавлява търсачите ,какво сериозно нещо очаквате да излезе от нея ? Със своите действия,бездействия,подигравки и обиди към търсачите,анти реклами и плюене тя сама се самоуби.
Сега от дъното обвиняват всеки и всички за тяхното падение.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 6:19 pm

colin96 написа:
Струва ми се в последно време и с последните постове по различни теми, че съм в един друг форум. И който поради причините по долу аз (а и други колеги) ,  почти спряха да посещават.  Имам просто един апел към всички. Нека да пишем по темите, и да спрем да се обсъждаме един с друг, да спрем да се оплюваме, защото  и тук нещата тръгват на недобре. Просто това не води до нищо хубаво.  Съжалявам, че в момента и аз не съм по темата.

Колега - много си прав и аз също пледирам да не се превръщаме в хейтърски форум.
Нека пишем за металотърсачи, но тази текущата тема е много важна, защото нещата не отиват на добре.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 8:23 pm

Абсолютно съм съгласен с всички и повече няма да коментирам по този тема, но след всички снимки на тави, коментари разни и не знам си какво, ясно се вижда, че и в този форум има хора, които се подведоха по техните опити за нападки и провокация и започват да се държат по този начин и те. И това, че сами се били капсулирали и т. н. не е далеч времето да се случи и тук. Значи досега като хвърляха лай. а по нексусите, по пинпоинтерите и по маските, дай сега и ние от тоя форум, да започнем да отвъщаме със същото. Малко по сериозно. Темата наистина е важна за всички, и това лаене няма да доведе до нищо хубаво. Това е всичко и повече няма да отговарям и коментирам. Хубава вечер на всички.
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 28, 2016 9:38 pm

Много интересна статия има във вестник Черноморски Фар споменава се за им----ри и за трафик на антики също и за списъци с имена на търсачи в полицията откъде ли ги имат тези имена ?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 28, 2016 10:20 pm

Дай линк.
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 28, 2016 10:38 pm

adminn написа:
Дай линк.
Няма линк виж го във форума на "търсачите" даже пишат че статията е тяхна а темата е Една публикация на  ---- в Черноморски ФАР Жалък напън за малко презтиж ама маи са платили на портиера место на гл.редактор
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   МЕТАЛОТЪРСАЧИ - Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСъб Окт 29, 2016 8:15 am

До като се наиграят ще променят закона и ще изпатиме.
Върнете се в началото Go down
 
Разрешителен режим за металотърсачи
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Разрешителен режим за металдетектинга в Румъния?
» F75 режим stat
» металотърсачи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: