Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 дистанционен локатор gravitator

Go down 
+5
rahan
lomidol
Dim4o
FELIX
gravitatorusa
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dim4o
Новобранец
Новобранец
Dim4o



дистанционен локатор gravitator - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 7:02 pm

kronos555 написа:
На какъв принцип работи този уред, аз съм заинтересован, дано само не е като електроскопа че... В геотеч-а не можах да намеря информация
Фирмата която ги произвежда е Electroscope cheers Това им е най-новия модел super21 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



дистанционен локатор gravitator - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 7:58 pm

Dim4o написа:
kronos555 написа:
На какъв принцип работи този уред, аз съм заинтересован, дано само не е като електроскопа че... В геотеч-а не можах да намеря информация
Фирмата която ги произвежда е Electroscope cheers Това им е най-новия модел super21 
Зна4и това се явява като конкуренция на ОКМ Бионик,не знам защо но тия дистанционни локатори хи4 не ми вдъхват доверие.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




дистанционен локатор gravitator - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 12:12 am

Ясно, един вид се явява новия модел на това: http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/escope301/index.dat  Shocked
като прочетох репорта направо ми настръхна косата, та в него няма дори платка и части за повече от 5лв.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



дистанционен локатор gravitator - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 8:28 pm

kronos555 написа:
Ясно, един вид се явява новия модел на това: http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/escope301/index.dat  Shocked
като прочетох репорта направо ми настръхна косата, та в него няма дори платка и части за повече от 5лв.
Ден година храни мами.ата им мръсна,ама те хората са казали 4е дървото е за всеки и хи4 не им дреме.Хубаво направи колега 4е го истипоса тоя дрегел,та хората да си правят сметката  Cool 
Върнете се в началото Go down
 
дистанционен локатор gravitator
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Дистанционен локатор
» Мощен металдетектор пулс индукция с дискриминация вграден дистанционен локатор
» MARIN ПРОДАВАМ GRAVITATOR TEL 0878374321

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: