Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Има ли в България един търсач с Викинг

Go down 
+12
nasko75
PlovdivTrakiq
pavlinbass
zlatko
yaponetsa
4орта
www
Kiril62
mdetectors.bg
palaviq
Aemilivs
adminn
16 posters
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyСъб Юни 05, 2010 10:46 pm

Здравейте колети,
има ли някой, който да сподели мнение за тази марка металотърсачи?
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyСъб Юни 05, 2010 11:50 pm

Не вярвам.Няма смисъл от отделен подфорум.За сега да го оставим в секция "Други",а ?
Върнете се в началото Go down
palaviq
Новобранец
Новобранец




Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyНед Юни 06, 2010 9:58 am

Поне един има,понеже съм го виждал на живо Smile Преди 10-ина години се продаваше такова чудо и имам около 30 мин. опит с него.Предимствата са,че е с малка сонда,някъде към 20 см и е удобен за гъсто или бразда;изключително лек,удобен и здрав,по спомени се захранваше с 9в батерия,която издържа поне 3 дни.От последното нямам преки впечатления.Дискриминация на нормална почва - доста добра.Дълбо4ина - отстъпва и на най-посредствена гъдулка,т.е. - 20мм монета,на около 20 см и то само на площ с диаметър 5 см,точно над центъра на сондата!! Това е от мен Smile
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyПон Юни 07, 2010 3:49 pm

Може скоро да са повече от един Smile от ниския ценови клас апарата не е лош - просто в БГ няма традиции, но знае ли се ...
http://www.metaldetectors.co.uk/
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyПон Юни 07, 2010 4:15 pm

Етови едно тестче направено с един от моделите на Викинг.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyПон Юни 07, 2010 11:26 pm

страшен уред-номера с лопата е супер стена
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 7:04 am

Особено впечатляващо е как хваща автобуса от 20см. Като гледам и дискриминацията е перфектна Shocked
Май затова нямат традиции тия апарати в БГ.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 2:40 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 6:27 pm

Реве като банцик, Very Happy според мен апарата е пълна боза. Laughing
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 7:18 pm

И за желязо нестава Laughing тия големите монети на по 10см. ги лови....NO COMMENT lol!
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 7:31 pm

според мен за начинаещи става ,тъй като и цената му е атрактивна и гледам е лесен за употреба.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 8:10 pm

И за начинаещи не става щото човек като вземе такова чудо на техниката и от ХОБИТО ще се откаже,щото какво ще извади с това чудо колкото и да е късмета на начинаещия само късмет нестава трябва и детектор търкане мечта
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 9:39 pm

Не съм съгласен с вас,защото има ли монети и на очи се намират ,ако ме разбирате
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 9:44 pm

PlovdivTrakiq написа:
Не съм съгласен с вас,защото има ли монети и на очи се намират ,ако ме разбирате
ООО,много добре те разбираме -но на 10см останаха ли монетки??
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyВто Юни 08, 2010 9:59 pm

То и аз сам намирал отгоре,ама търси свмо на око тогава-НЕСТАВА ТРЕБЕ СИ търкане
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyНед Авг 07, 2011 7:09 pm

zdавейте колеги днеска ресих да потърса информация за м детекторите викинг и сама негативи видях щоо така има или някой да работи с V 40 Каво им е на машинките и що така пишите,мозе да не е й дълбока ама вий да не кипаете на 15 метра.И Тва заглавие е обидно.има.
Върнете се в началото Go down
caminero
Новобранец
Новобранец
caminero



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyСъб Дек 24, 2011 2:53 pm

Здравейте колеги, аз имам Викинг 40 от близо 4 години и да ви каза съм доволен.Дискриминацията не а ползвам карам само на ал метал.И да ви каза че във повечето случаи зависи от опита,ходил сам със колеги на излети, и за три часа сам вадил толкова монети дето те със техните професионални неса вадили за десет излета,така че всичко е практика,много практика и късмет.Весели празници и късмет.
Cool
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyСъб Дек 24, 2011 6:26 pm

Кой модел имаш?
със сигурност не си намирал антики и сме спокойни.
Сподели дали е бърз и ако има големи железа след това за колко време реагира.
Върнете се в началото Go down
caminero
Новобранец
Новобранец
caminero



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyСъб Дек 24, 2011 8:34 pm

Имам Viking 40,доколкото за антики несам намирал, бъдете спокойни.За бързината:детектора е бабз когато работис бавно със него ,за зележата: него разбирам въпроса.
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyСъб Дек 24, 2011 10:05 pm

Тест на VK40
https://www.youtube.com/watch?v=5QBwyLmxhpo
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyСъб Дек 24, 2011 10:41 pm

N@SKO написа:
Тест на VK40
https://www.youtube.com/watch?v=5QBwyLmxhpo

на дядото от клипа му отива да коси тревата зад него не да търка с монетарка Laughing миналата годиина с децата изкарахме сума монети на плажа Very Happy
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Има ли в България един търсач с Викинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли в България един търсач с Викинг   Има ли в България един търсач с Викинг EmptyЧет Авг 23, 2012 6:18 pm

МОЖЕ ли дасе намери по голяма пита за викинга тъка в българия.ако някои продава или става друга да се обади.моля..
Върнете се в началото Go down
 
Има ли в България един търсач с Викинг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Възможно ли е да има злато в един от най-бедните градове на България?
» търсач згина
» Какво означава търсач???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Viking-
Идете на: