Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск голден nokta Minelab TEKNETICS miladinka нишани wave 5000 deus Майнлаб prodavam kupuvam Simplex VANQUISH GOLD Coil врътка lorenz пират грунда nexus mask tesoro Spectrum Fisher
 

 продавам металдетектор енигма,на краси

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
benladen
Новобранец
Новобранец




продавам металдетектор енигма,на краси Empty
ПисанеЗаглавие: продавам металдетектор енигма,на краси   продавам металдетектор енигма,на краси EmptyВто Май 20, 2014 9:29 pm

енигмата е много запазена,с ра4ен и автомати4ен грунд е,с 5 те коп4ета-продавам я спе6но за6тото ми се налага ,цена 300leva,званете на 0876356574,незнам как да ка4а и снимки,мога да ги пратя по по6тата


Последната промяна е направена от benladen на Чет Юни 12, 2014 10:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bacila
Новобранец
Новобранец




продавам металдетектор енигма,на краси Empty
ПисанеЗаглавие: az vzeh takava no ne sam e platil dai mi cenA   продавам металдетектор енигма,на краси EmptyСря Май 21, 2014 11:42 am

benladen написа:
енигмата е много запазена,с ра4ен и автомати4ен грунд е,с 5 те коп4ета-продавам я спе6но за6тото ми се налага ,цена по договаряне,званете на 0876356574,незнам как да ка4а и снимки,мога да ги пратя по по6тата
Върнете се в началото Go down
 
продавам металдетектор енигма,на краси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Енигма на Краси-грундак
» Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!
» Продавам 2 Енигми на Краси-грундак и автомат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: