Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil lorenz Minelab Spectrum nokta Fisher nexus голден tesoro Simplex Майнлаб GOLD VANQUISH врътка грунда маск mask prodavam kupuvam miladinka wave deus нишани 5000 пират TEKNETICS
 

 Здравеите,

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:05 pm

Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:24 pm

Колега за тези пари втора ръка професионален металдетектор или български гаражен -Миладинка ,Голден Маск 3+Pbox или някой по-среден клас чисто нов Fisher F5
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:32 pm

trakieca написа:
Колега за тези пари втора ръка професионален металдетектор или български гаражен -Миладинка ,Голден Маск 3+Pbox или някой по-среден клас чисто нов Fisher F5
Аз се спрях на Фишера,но не знам дали това което се пише в рекламата е така.наистина мисля че е добър.Работил ли си с него.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:52 pm

.



Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 6:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
foxcon
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:00 pm

.


Последната промяна е направена от foxcon на Пон Мар 07, 2011 7:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:01 pm

SAGITTARIUS написа:
ivio написа:
Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.
то ще бъде голема кръщавка колега-ще гледаш-от мен съвет -или маска или игъл не ги слушай -това е ,па що ли ти требет тия машинки-жив и здрав!

А ,така-сега ме хвана неподготвен.Да ти кажа честно не знам какво е игъл,не сам запознат с всичко.Даи ми малко помощ.То никога не се знае какво може да си намери човек.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:03 pm

ivio написа:
Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.


колега аз едно ще ти кажа , като начинаещ не си взимай апарат втора употреба .
и като ще взимаш взимаи един път , няма фаида да сменяш машините като носни кърпички .
свикнеш ли на една машина ще си доволен . именно за това тук ще чуеш много мнения и то различни , накрая няма да ти помагнат а ще почне един безкраен спор ............. от които нищо няма да разбереш а и ще си по объркан ...
най - добре прочети старите теми ако те интересува нещо пиши на лични на хората надявам се че ще ти отговарят .. и ще си направиш по добра равно сметка
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:03 pm

foxcon написа:
новобранец , има поне 10 такива теми вземи пьрво ги прочети, не очаквай нищо различно да ти кажат , а и тези който знаят вече ги няма вьв форума . Успех с избора .
Да,така е.Но винаги може да има нещо,което да излезе когато не очакваш. Wink
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:05 pm

pet1r90 написа:
ivio написа:
Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.


колега аз едно ще ти кажа , като начинаещ не си взимай апарат втора употреба .
и като ще взимаш взимаи един път , няма фаида да сменяш машините като носни кърпички .
свикнеш ли на една машина ще си доволен . именно за това тук ще чуеш много мнения и то различни , накрая няма да ти помагнат а ще почне един безкраен спор ............. от които нищо няма да разбереш а и ще си по объркан ...
най - добре прочети старите теми ако те интересува нещо пиши на лични на хората надявам се че ще ти отговарят .. и ще си направиш по добра равно сметка
Знаеш ли,маи си прав.Ще поразгледам добре и все ще намеря решение. Wink
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:06 pm

Аз се спрях на Фишера,но не знам дали това което се пише в рекламата е така.наистина мисля че е добър.Работил ли си с него.[/quote] Нямам точни наблюдения как работи за монетки става но ако искаш нещо по-добро Fisher F 75 , незнам на теб за какво ти трябва на какъв терен ще търсиш ако ти е за първи път е най-добрия вариант ,но винаги има по-добър .....
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:17 pm

trakieca написа:
Аз се спрях на Фишера,но не знам дали това което се пише в рекламата е така.наистина мисля че е добър.Работил ли си с него.
Нямам точни наблюдения как работи за монетки става но ако искаш нещо по-добро Fisher F 75 , незнам на теб за какво ти трябва на какъв терен ще търсиш ако ти е за първи път е най-добрия вариант ,но винаги има по-добър .....[/quote]Не мога да определя какви са раионите,но като знам че изхварлих една,а сега 2-та машинка е с много паразитни сигнали и то ти писва.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:21 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Мар 03, 2011 11:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:22 pm

[/quote]А ,така-сега ме хвана неподготвен.Да ти кажа честно не знам какво е игъл,не сам запознат с всичко.Даи ми малко помощ.То никога не се знае какво може да си намери човек.[/quote] Колега игъл това е марка White's Detectors ,колегата "Sagitarius" работи със такъв и знае за какво става въпрос , обаче за начинаещ търсач ти трябва нещо което да ти пасне поне в началото а не да се чудиш откъде се включва апарата . На White"s най-добрите модела са като почнем от Prizm III , White"s Spectrum , White"s DFX и на последно място Whte"s Spectra V3i ти си избери по душа кой ще ти пасне и по джоба разбира се cheers
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:33 pm

trakieca написа:
А ,така-сега ме хвана неподготвен.Да ти кажа честно не знам какво е игъл,не сам запознат с всичко.Даи ми малко помощ.То никога не се знае какво може да си намери човек.[/quote] Колега игъл това е марка White's Detectors ,колегата "Sagitarius" работи със такъв и знае за какво става въпрос , обаче за начинаещ търсач ти трябва нещо което да ти пасне поне в началото а не да се чудиш откъде се включва апарата . На White"s най-добрите модела са като почнем от Prizm III , White"s Spectrum , White"s DFX и на последно място Whte"s Spectra V3i ти си избери по душа кой ще ти пасне и по джоба разбира се cheers[/quote]Да,ето че дори да се отвори тема,която да се е разглеждала преди пак може да има нови и нови идеи,върху които да се помисли.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 8:02 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Мар 03, 2011 11:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 8:34 pm

[Колега тракиеца ,много точно мнение ,в неделя на пазара ще говорим,понеже знам за какво става дума,що да не му помогнем на човека-тука ще го объркат тотално,и сме все капацитети Very Happy Радвам се че четеш империо Very Happy Very Happy Very Happy А колегата ако може да си вземе -чисто [/quote] Да "Sagitarius" обаче за 1000 лева не знам дали ще му стигнат да си купи от тези изброените по-горе металдетектори нека той сам да си прецени все парите също не са малко но и не става само със гледане ....
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyЧет Мар 03, 2011 10:21 am

trakieca написа:
[Колега тракиеца ,много точно мнение ,в неделя на пазара ще говорим,понеже знам за какво става дума,що да не му помогнем на човека-тука ще го объркат тотално,и сме все капацитети Very Happy Радвам се че четеш империо Very Happy Very Happy Very Happy А колегата ако може да си вземе -чисто
Да "Sagitarius" обаче за 1000 лева не знам дали ще му стигнат да си купи от тези изброените по-горе металдетектори нека той сам да си прецени все парите също не са малко но и не става само със гледане ....[/quote]Еее,поне на едно място да попадна на хора които са откровенни,без да искат да те прецакат.
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyЧет Мар 03, 2011 7:14 pm

колега Sagittarius,остави ми някакви кординати на лични,защото не мога да изпращам съобщения.
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyЧет Мар 03, 2011 8:02 pm

SAGITTARIUS написа:
.
Не мога поникакъв начин да се свържа.Или е от компа,или от връзката.Ще пробвам още.
Върнете се в началото Go down
 
Здравеите,
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Томбола, с какъв металотърсач работихте през 2019г.
» здравеите на всички
» здравеите имам нужда от малко помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: