Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.

Go down 
+14
sitalk
chiko
peneff72
wave
satir
Avrelian
OMD Detectors
vanbg
adminn
toprac
Nexus metal detectors
кирката
mdetectors.bg
Golden Mask
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyСря Ное 02, 2016 10:26 pm

toprac написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Г.Чаушев написа:
GPX-a хваща на 40-50 см никелови или други съвременни монети, не бронзови от старо време.
....................

Тук грешиш.

Може, но ГПХ-а не хвана гърнето на 50 см (където повечето миндили го хванаха) и това не е единствения подобен случай.
Предлагам ти следното:
Като си толкова голям експерт и все много знаеш нека да направим така - Имам сестерция на 60 см (36мм 1-ви век шайба) на полигона ми. Ако я намериш с каквато и да била антена на ГПХ, Пулсе или кой и да било Импулсен апарат аз официялно ще се откажа да предлагам детектори. Ще преустановя Нексъс завинаги.
Ако не намериш монетата трошим всичките ти пулсаци и изчезваш завинаги от форумите.

Американците казват - тури парите си където е устата ти.



Герги защо се занимаваш с хейтърите този така плюе по всички членове на този форум и по БАТСЗМ че се чудя кво го бавят ми него изхвърлят от тук.

Не плюя по никой.
Не съм хейтър.
Защо си скрит.Кой си? Всички тук се знаят кои са ,а ти? Айде кажи кой си?
От лятото си регистриран тук.
Аз съм от 2008-а.
Да ме махат ли? Ами да ме махнат.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyСря Ное 02, 2016 11:40 pm

sitalk написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Г.Чаушев написа:
GPX-a хваща на 40-50 см никелови или други съвременни монети, не бронзови от старо време.
....................

Тук грешиш.

Може, но ГПХ-а не хвана гърнето на 50 см (където повечето миндили го хванаха) и това не е единствения подобен случай.
Предлагам ти следното:
Като си толкова голям експерт и все много знаеш нека да направим така - Имам сестерция на 60 см (36мм 1-ви век шайба) на полигона ми. Ако я намериш с каквато и да била антена на ГПХ, Пулсе или кой и да било Импулсен апарат аз официялно ще се откажа да предлагам детектори. Ще преустановя Нексъс завинаги.
Ако не намериш монетата трошим всичките ти пулсаци и изчезваш завинаги от форумите.

Американците казват - тури парите си където е устата ти.

Ами едновременно сме писали и аз пък ти предложих подобно нещо....

Това което си предложил само доказва колко малко знания имаш по въпроса.

Няма такъв детектор който с по-голяма антена да не хване това което си направил като тест.

Всички детектори на всички принципи хващат усилени сигнали когато са на дъно на трап, независимо дали свирят на празен или пълен трап или не.
Траповете предизвикват изкривяване на излъченото поле, което  изкривяване е в силна полза на тестваните сигнали и няма нищо общо с реалността.

Вече развих ревматизъм на пръстите си да пиша едно и също на всеки копач-експерт по отделно, особено на опитните GPX-саджии.

Ако искаш да докажеш на себе си какво си хванал обади се на някой да дойде и да реголва сигнала ти на 40 см за да се изравни земния фон и да няма дупка. Тогава ще видиш как разпиляната находка остава за бъдните поколения.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 7:41 am

Аз също смятам, че toprak трябва да излезе от анонимност за да имат по- голяма тежест постовете му.
Аз съм против да прави интриги на чужд гръб.
Това е форум за металотърсачи и метал детектинг и затова е нормално да има спорове в тази насока, но нека всеки да застава с името си зад постовете.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 9:12 am

www.mdetectors.com написа:
Аз също смятам, че toprak трябва да излезе от анонимност за да имат по- голяма тежест постовете му.
Аз съм против да прави интриги на чужд гръб.
Това е форум за металотърсачи и метал детектинг и затова е нормално да има спорове в тази насока, но нека всеки да застава с името си зад постовете.

А Sitalk от Тракийските земи кой е? Няколко човека може да го познават, но за останалите е толкова анонимен колкото всички други с пениз никове.
В другия форум пениз никовете плюят Нексъс. В том форум се ядат с Георги Чаушев собственик на Нексъс.
Аз от другата страна пиша срещу вятърни мелници, които никога не престават да ръсят каква ли не помия понеже от другата страна на линията са само нещастници с измислени никове за да не ги знае широката публика кои са, като изключим двама-трима смелчаги, които не се притесняват да си свалят гащите в публичнист и да се изкендзат, евала.
Въпроса е с кого разговарям и до какъв край?.... самонаказание
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 11:06 am

Здравеите г-н Чаушев,
бих желал да Ви попитам относно Вашия Nexus, които никога не съм тествал( за разлика от всички детеkтори на Минелаб, Garrett, White's и нRкои на Fisher): как е защитен този детеkтор на пазара: патенти за cxемотехника, идеи, подобрения на известни решения(вече патентовани...)? Не точете брадвата- не се заяждам-just curious.....Бъдете здрав и още дълго време продуkтивен!
бира
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 11:31 am

Aurelius написа:
Здравеите г-н Чаушев,
бих желал да Ви попитам относно Вашия Nexus, които никога не съм тествал( за разлика от всички детеkтори на Минелаб, Garrett, White's  и нRкои на Fisher): как е защитен този детеkтор на пазара: патенти за cxемотехника, идеи, подобрения на известни решения(вече патентовани...)? Не точете брадвата- не се заяждам-just curious.....Бъдете здрав и още дълго време продуkтивен!
 бира

Този въпрос е практически към всички производители на металдетектори в България.
Сега Майнлаб е почнал една процедура протива кражба на технологии, т.е. който им бърка в джоба ще съжалява и се събират сигнали от цял свят за копирани металотърсачи.
Това е едната страна на монетата, но другата, е че нашите производители не са запазили с патенти нищо от подобренията си, ако има такива.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 5:11 pm

Aurelius написа:
Здравеите г-н Чаушев,
бих желал да Ви попитам относно Вашия Nexus, които никога не съм тествал( за разлика от всички детеkтори на Минелаб, Garrett, White's  и нRкои на Fisher): как е защитен този детеkтор на пазара: патенти за cxемотехника, идеи, подобрения на известни решения(вече патентовани...)? Не точете брадвата- не се заяждам-just curious.....Бъдете здрав и още дълго време продуkтивен!
 бира

Много малка част от така наречените патенти всъщност защитават наистина нови идеи. Нека сме реалисти, никой детектор не е два пъти по-дълбок от всички останали и всичко свършва до тук.

Патентите са маркетингов инструмент за привличане на внимание и за прибавяне на техническа (тежест) стойност на "нови" продукти, но над 90% са само козметични парлами.

До момента няма нито един патент който да чупи бариерата на земния ефект до там, че да се нарече нов.

Нексъс е защитен само по един начин. Това е мъчителния и дълъг процес на ръчна изработка и настройване, които са необходими за постигане на топ резултати, и които не са подходящи като метод за големите фирми и всички които се стремят към бързо и лесно производство.
Скъпи материали и дълъг производствен процес за всяка бройка.

Всеки който има желание може да изкорми Нексъс и да се опита да го изкопира. Срещу това патента не предлага защита, защото струва колосални средства за разправии по съдилищата.
От друга страна да направя патент за моите подобрения и нови решения означава да покажа на цял свят безплатно какво правя....всъщност да платя една шапка пари напред за да може всеки да чете безплатно... study


Последната промяна е направена от Георги Чаушев на Чет Ное 03, 2016 7:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 6:14 pm

Нексъс е прав патентоването в България е много скъпо,мисля че патентните права са за не по-малко от 10 години . Стандартната DD антена ако не се лъжа е патентовата още в 1936 година като трансформаторна намотка за металдетектор .GPZ7000 също има патент за антените си които се водят DOD/прикачената снимка/, но разбира се има и тех. пособия за да се избегне преследване за патентно право.
В Китай нито едно патентно право не важи. Laughing
Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Nx3vq8

п.п. Някъде четох че Тавата била патентована затова внимавайте да не я копирате и да имате проблеми с патентното ведомство..... :pepe:
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 8:22 pm

www.mdetectors.com написа:
Аз също смятам, че toprak трябва да излезе от анонимност за да имат по- голяма тежест постовете му.
Аз съм против да прави интриги на чужд гръб.
Това е форум за металотърсачи и метал детектинг и затова е нормално да има спорове в тази насока, но нека всеки да застава с името си зад постовете.
Ако напиша кои съм ще ме изгонят от форума на федерацията а там имам работа и мисия по нататък ще ви дам публично да видите що за организация е .
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 9:19 pm

След всичко прочетено по наши и чужди форуми,след няколко чашки червено вино,дойде и извода ,че бтв-комеди и други комедийни телевизии са откупили правата за нов сериал.Изложихме се типично по български по цял свят.И най смешното е , че хора ,които имат претенции за водещи в производството на техника за металдетектинг,показват ниво на квартален телевизионен техник.Поддавайки се на провокация и реагирайки по начин-моля другарко еди койси ме цомби Very Happy .Недостойно е. Все пак няки бг производители придобиха световна неизвестност Mad Никоя друга фирмаили организация,не си е позволила толкова брутални и недодяланотехнически,медийни изцепки по конкуренцията.Това важи за всички страни на противопоставянето.Оправданието,че някой се опитва да предпази потребителя е пъленVery Happy .Всичко е бизнес и потребителя го духа.За съжаление и не толко.Наздравебира
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 9:50 pm

Истината е че когато се бориш със свиня няма начин да не се окаляш...


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 10:25 pm

Извода-че сме нация свине.чакаме да ни врътнат калъчката или сами си хвърляме помия по гърбините
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 10:41 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Г.Чаушев написа:
GPX-a хваща на 40-50 см никелови или други съвременни монети, не бронзови от старо време.
....................

Тук грешиш.

Може, но ГПХ-а не хвана гърнето на 50 см (където повечето миндили го хванаха) и това не е единствения подобен случай.
Предлагам ти следното:
Като си толкова голям експерт и все много знаеш нека да направим така - Имам сестерция на 60 см (36мм 1-ви век шайба) на полигона ми. Ако я намериш с каквато и да била антена на ГПХ, Пулсе или кой и да било Импулсен апарат аз официялно ще се откажа да предлагам детектори. Ще преустановя Нексъс завинаги.
Ако не намериш монетата трошим всичките ти пулсаци и изчезваш завинаги от форумите.

Американците казват - тури парите си където е устата ти.

Ами едновременно сме писали и аз пък ти предложих подобно нещо....

Това което си предложил само доказва колко малко знания имаш по въпроса.

Няма такъв детектор който с по-голяма антена да не хване това което си направил като тест.

Всички детектори на всички принципи хващат усилени сигнали когато са на дъно на трап, независимо дали свирят на празен или пълен трап или не.
Траповете предизвикват изкривяване на излъченото поле, което  изкривяване е в силна полза на тестваните сигнали и няма нищо общо с реалността.

Вече развих ревматизъм на пръстите си да пиша едно и също на всеки копач-експерт по отделно, особено на опитните GPX-саджии.

Ако искаш да докажеш на себе си какво си хванал обади се на някой да дойде и да реголва сигнала ти на 40 см за да се изравни земния фон и да няма дупка. Тогава ще видиш как разпиляната находка остава за бъдните поколения.

Нищо не разбираш.С този пост точно това доказа.
Този сигнал с ИБ ще го хванеш в съня си.Ако ще и с оня парашут да си.А защо няма да го хванеш ще ти кажа по-нататък.Ще те изчакам още малко да ми философстваш.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 10:45 pm

Георги Чаушев написа:
www.mdetectors.com написа:
Аз също смятам, че toprak трябва да излезе от анонимност за да имат по- голяма тежест постовете му.
Аз съм против да прави интриги на чужд гръб.
Това е форум за металотърсачи и метал детектинг и затова е нормално да има спорове в тази насока, но нека всеки да застава с името си зад постовете.

А  Sitalk от Тракийските земи кой е? Няколко човека може да го познават, но за останалите е толкова анонимен колкото всички други с пениз никове.
В другия форум пениз никовете плюят Нексъс. В том форум се ядат с Георги Чаушев собственик на Нексъс.
Аз от другата страна пиша срещу вятърни мелници, които никога не престават да ръсят каква ли не помия понеже от другата страна на линията са само нещастници с измислени никове за да не ги знае широката публика кои са, като изключим двама-трима смелчаги, които не се притесняват да си свалят гащите в публичнист и да се изкендзат, евала.
Въпроса е с кого разговарям и до какъв край?.... самонаказание

Мен ли? Ами много повече хора,отколкото теб.
Кой е нещастник бе,ти за какъв се мислиш? Никой там не е анонимник.
Ти си антипатичен човек.Философ голям.Думите ти за много неща нямат покритие.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 11:21 pm

Колеги, фактите са както следва:
1. Ситалк е един от най-старите членове на този форум и го знаят много хора.
2. Нексус е първата Българска марка за металотърсачи, която успя да пробие на международната сцена.

Това са положителни факти и незнам, защо се карате и обиждате.
Дайте малко по- толерантно!
За да приемеш другия с различията му е признак на интелигентност.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 11:30 pm

adminn написа:
Колеги, фактите са както следва:
1. Ситалк е един от най-старите членове на този форум и го знаят много хора.
2. Нексус е първата Българска марка за металотърсачи, която успя да пробие на международната сцена.

Това са положителни факти и незнам, защо се карате и обиждате.
Дайте малко по- толерантно!
За да приемеш другия с различията му е признак на интелигентност.

Кажи го на него.Той започна пръв с нападките към мен,защото пиша добри неща за Пулс Релик.
Не трябва да изказвам мнение ли?

Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 11:33 pm

adminn написа:

За да приемеш другия с различията му е признак на интелигентност.

Да приемеш невежия и да го наречеш вещ само мир да има е чиста загуба на време.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyЧет Ное 03, 2016 11:45 pm

Същото мисля за теб.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2016 9:32 am

Пробив на международния пазар направи само Minelab и то преди много време.... NEXUS "проби"в UK, където по това време живееше неговия създател... Сега в USA се предлага NEXUS на eBay: http://www.ebay.com/itm/NEXUS-Standard-MP-Professional-Treasure-Metal-Detector-with-10-13-DD-Coil-/152144276785?hash=item236c816d31:g:2Q4AAOSwvg9XbwEr, както има и други обRви, но очевидно идеята е маргинална...Нищо лично към г-н Чаушев-просто факти. ВероRTно е  NEXUS да е със светлинни години напред в технологи4но отношение преди Minelab,White's, Fisher,Garrett, Tesoro,а даже и Golden Mask(защо не...) и разбира се, че неговиR създател го има за свое създание... Нормално е... Не  дълбочината, коRто е съизмерима, или в близки граници за единичен специфичен сигнал при определени условия, e наи-важното в съвременните реалности, а надежността и представителността на получената информация от обработения от детеkтора сигнал.Простота, удобство, скорост на интерпретиране на сигнала, надежност-това са днешните критерии за избор на металотърсач. Cheers!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2016 10:26 am

Когато бях в Англия на голямото металдетектинг /3500 души/ шоу Септември 2016г. , доста от хората, които разбираха, че съм от България споменаваха Нексус, при все това аз както виждате не му продавам апартите, а дори не съм ги и тествал. Факт е, че Нексус е първата Българска марка за металотърсачи в чужбина и повлече крак на Golden Mask и други БГ производители, за които продажбите в чужбина са много важни.
Проблемът на Жоро Нексуса е, че има особенно чувство за хумор, както и странни изказвания за конкуренцията, които ако се приемат 1:1 може да се разбират и като обида.
Просто гледайте по-ларж на нещата, а не толкова стегнато!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: о, неразумне и юроде!   Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2016 9:49 pm

Всеки кима с каквото има ! Всяка система ( принцип на действие ) металдетектор си има своите предимства и недостатъци.Аз лично смятам , че Резиликвеникотиквеника ( тавата ) е по-скоро стабилен и добър детектор.От самото начало гледам позитивно на сърфа .Е, има доста мегдан за подобрения , но това е валидно за ПОЧТИ ВСИЧКИ детектори на световния пазар. Няма универсален детектор,поне засега !Най -важен е късметът на този, който КИМА с детектора -СИЛАТА, КОЯТО ГО ВОДИ КЪМ ИМАНЕТО.Злобата, хейтърството ,оплюването- в него него сигурно сме световни лидери !За да си Хейтър -това е лукс , който не всеки може да си позволи. Трябва да имаш предостатъчно свободно време , за да четеш по форумите,и да се чудиш с кого да се заядеш, хващайки се за определена дума или мнение.Хората, заети с производство и поръчки , нямат време ДА СЕ ОБРЪСНАТ !Завиждам на хейтърите... мерси
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyСъб Ное 05, 2016 6:29 pm

www.mdetectors.com написа:
Aurelius написа:
Здравеите г-н Чаушев,
бих желал да Ви попитам относно Вашия Nexus, които никога не съм тествал( за разлика от всички детеkтори на Минелаб, Garrett, White's  и нRкои на Fisher): как е защитен този детеkтор на пазара: патенти за cxемотехника, идеи, подобрения на известни решения(вече патентовани...)? Не точете брадвата- не се заяждам-just curious.....Бъдете здрав и още дълго време продуkтивен!
 бира

Този въпрос е практически към всички производители на металдетектори в България.
Сега Майнлаб е почнал една процедура протива кражба на технологии, т.е. който им бърка в джоба ще съжалява и се събират сигнали от цял свят за копирани металотърсачи.
Това е едната страна на монетата, но другата, е че нашите производители не са запазили с патенти нищо от подобренията си, ако има такива.

Преди дни от Minelab унищожиха ментета на Minelab на стойност над 9 милиона usd и са решени да приключат с ментетата на Minelab.
Те завеждат дела за милиони за клежба на технологии.
Събират информация и за всички, които копират патентите им.
Трябва да се променят нещата при краденето на техтологии.
Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 9kxrma


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
prof74
Новобранец
Новобранец




Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: тоше не му се вързвай прочетох темата човека е далеч от доста неща за майлабите аврелиус написа точно и ясно просто лесно бързо и удобно е   Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyПон Апр 03, 2017 9:02 pm

sitalk написа:
toprac написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Г.Чаушев написа:
GPX-a хваща на 40-50 см никелови или други съвременни монети, не бронзови от старо време.
....................

Тук грешиш.

Може, но ГПХ-а не хвана гърнето на 50 см (където повечето миндили го хванаха) и това не е единствения подобен случай.
Предлагам ти следното:
Като си толкова голям експерт и все много знаеш нека да направим така - Имам сестерция на 60 см (36мм 1-ви век шайба) на полигона ми. Ако я намериш с каквато и да била антена на ГПХ, Пулсе или кой и да било Импулсен апарат аз официялно ще се откажа да предлагам детектори. Ще преустановя Нексъс завинаги.
Ако не намериш монетата трошим всичките ти пулсаци и изчезваш завинаги от форумите.

Американците казват - тури парите си където е устата ти.



Герги защо се занимаваш с хейтърите този така плюе по всички членове на този форум и по БАТСЗМ че се чудя кво го бавят ми него изхвърлят от тук.

Не плюя по никой.
Не съм хейтър.
Защо си скрит.Кой си? Всички тук се знаят кои са ,а ти? Айде кажи кой си?
От лятото си регистриран тук.
Аз съм от 2008-а.
Да ме махат ли? Ами да ме махнат.

тоше не му се вързвай прочетох темата човека е далеч от доста неща за майлабите аврелиус написа точно и ясно просто лесно бързо и удобно е
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.    Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.  - Page 5 EmptyСъб Апр 22, 2017 10:27 pm

Това е много подходящо за тази тема :
----------------------------------------------------------------------------------------------
След задълбочени анализи приятелят ми стигнал до извода, че преобладаващата черта в народопсихологията на българина е мнителността.
Българинът не вярва на никакви послания. Нито на политически, нито на медийни, нито на търговски. Ако му кажеш: “Това нещо е много хубаво, купи си го”, той почва да си мисли: “Абе щом толкова ми го хвалят, значи има нещо гнило, нещо не е наред”…
Но по същия начин не вярва и на негативната реклама. Ако му кажеш: “Това не е хубаво”, той си вика: “Да бе, те ще ми кажат на мен, щом го плюят толкова, сигурно има някаква причина за тая негативна кампания, тука има нещо гнило”. Затова най-оплюваните политици печелят най-много гласове на избори.
Тогава моят приятел наел трима души и им платил по 50 лева, за да злословят по негов адрес в социалните мрежи. Ефектът надминал и най-смелите му мечти. Веднага към тримата “рекламни агенти” се присъединили стотина доброволци, които просто търсели обект срещу когото да излеят негативната си енергия. Те не знаели, че това е рекламна кампания.
Те си плюели от сърце просто защото са си такива хора.
Все едно им е дали ще плюят Григор Димитров, Димитър Бербатов, Слави Трифонов или Цветана Пиронкова. Важното е да се плюе.
Вдигнал се огромен шум и дори медиите се заинтересували от моя приятел. Потърсили го за интервюта от два вестника и един сайт. Медиите обичат, когато за популярна личност се говорят неприятни неща.
В крайна сметка след около месец врявата поутихнала, хейтърите се прехвърлили пак на Григор Димитров, Димитър Бербатов, Слави Трифонов и Цветана Пиронкова.
Но продажбите на книгите на моя приятел скочили повече от четири пъти. С рекламна инвестиция от 150 лева човекът спечелил над 280 хиляди лева. Колкото повече го плюеха, толкова повече печелеше.
Оказа се, че в България най-добрата реклама е злословието.
Така че, драги пичове от рекламните агенции, в България не работят законите на Огилви и Сегела.
В България работят законите на Бай Ганьо.
Това е положението.

Иво Сиромахов
Върнете се в началото Go down
 
Национална среща - Кой е по-по-най 22.10.2016 г.
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Програми за ЕКСПЛОРЕР 2
» трета национална катастрофа
» НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: